Toimihenkilöt

Täältä löydät sukuseuran aktivistien kontaktitietoja. Muidenkin jäsenten tiedot ovat saatavilla sukuseuran sihteeriltä, vaikka emme voikaan julkaista niitä näillä sivuilla tietoturvasyistä.

Hallitus

041-5051941
Toimi
Nimi





Esimies

Timo Muhonen

timo.muhonen@spynet.fi

015 525565 ja 0500525565

Niitynlahdentie 11

58150 MAKKOLA



Taloudenhoitaja

Eino Muhonen

eino.muhonen@pp.inet.fi

0400654424

Parantaantie 89

58430 KULENNOINEN



Sihteeri

Eila Muhonen

eila.koti@gmail.com

040 5956655

Ritva Muhonen

Pohjankaari 7 as. 26 muhoset@luukku.com

041 5051941

50190 MIKKELI


Heikki Muhonen

heikki.muhonen@kinnula.fi

0440 485487

Kallentie 4

40900 KINNULA








Marja Hylkilä, vpj. varaesimies

marjahy@toholampi.fi

Sykäräisentie 1269

0505827853

69340 PJURONTAKA



Markku Muhonen, Valtakatu 37 B 13, 53100 Lappeenranta, puh. 045 255 7107sähköposti: mt.muhonen@gmail.com


Veikko Muhonen, Laajaniitynkuja 3 E 37, 01620 Vantaa, 050 453 2300, sähköposti: veikko.muhonen@ gmail.com

Osmo Muhonen, jäsensihteeri, Matintie 9, 56100 Ruokolahti, puh. 0400 760938,Sähköposti: osmo.muhonen@pp.inet.fi


Muita yhteystietoja

Entinen pitkäaikainen puheenjohtaja

Hannu Muhonen hannu.muhonen@hamina.fi

Santeri Muhonen pitää yllä Muhosten sukuseuran facebook-sivuja.

(Sikäli kun seura antaa hänelle vihjeitä, tapahtumatietoja, kuvia ym.). Hänen kotinsa on Kangasalalla, mutta asuu Helsingissä, koska opiskelee siellä yliopistossa.

Santerin e-mail on: santeri_muhonen@hotmail.com

Puhelin: 0456785105.

Eeva Häkkinen on arvostettu sukututkija, ja hän on jo
useita vuosia ollut sukuseurallemme suurena apuna. Hän on lupautunut
"suomentamaan" näinä aikoina tulevan, sukuseuran tilaaman DNA-testin tulokset.

Eevan e-mail on: eeva.hakkinen@gmail.com

Puhelin 0503452425. Tosin mieluiten kommunikoi
sähköpostin välityksellä, koska puhelinta ei pidä päällä esim. arkistossa istuessaan